...
LavaVitae

Codzienna dawka siły, zdrowia i dobrego samopoczucia zamknięta w kapsułce – suplementy LavaVitae

Choć może wydawać się nam, że mamy już całą energię jakiej potrzebujemy, aby każdego dnia podbijać świat, warto wesprzeć się odpowiednią dawką witamin i minerałów, aby mieć pewność, że osiągniemy każdy postawiony sobie cel. Istnieją zestawy wyrobów medycznych, które poprawiają jakość życia i przynoszą nową, lepszą witalność. Dzięki LavaVitae niemożliwe staje się możliwe!

Czy suplementy mogą faktycznie zwiększyć poziom Twojej energii?

Witaminy i minerały to substancje, których organizm potrzebuje, aby budować energię, pomagać zachować zdrowie i prawidłowo funkcjonować. Aby naturalnie utrzymać poziom energii każdego dnia, najlepiej pozyskiwać witaminy z pożywienia. Jeśli nie jesteś jednak w stanie uzupełnić swojego dziennego zapotrzebowania poprzez samo jedzenie, powinieneś sięgnąć po suplementy.

Jak dobrać suplementy LavaVitae?

Aby ustalić, czego brakuje Twojemu organizmowi, warto zacząć od dowiedzenia się, jak działają poszczególne grupy witamin. Na przykład:

  • Witaminy z grupy B to rodzaje składników odżywczych, które utrzymują zdrowe komórki krwi i nerwów. Pomagają również organizmowi w wytwarzaniu materiału genetycznego. Jeśli brakuje Ci witaminy B12, możesz czuć się zmęczony i osłabiony. Zaobserwowałeś u siebie takie objawy? Prawdopodobnie powinieneś sięgnąć po zestaw bogaty w witaminę B.
  • “Witaminą słońca” nazywana jest witamina D. Twoja skóra wytwarza ją, gdy przebywasz na słońcu. Znajduje się również w żywności, takiej jak tłuste ryby i żółtka jaj. Jeśli masz niski poziom witaminy D, może to wpływać na zdrowie kości, zwiększać ryzyko niektórych chorób oraz powodować ból i osłabienie mięśni. To suplement, który już po pierwszym zażyciu obudzi w Tobie uśpione zasoby energii.
  • Twoje ciało wykorzystuje żelazo do wytwarzania hemoglobiny, rodzaju białka we krwi, które przenosi tlen do reszty ciała. Jeśli Twoje poziomy są niskie, możesz czuć się zmęczony, wyczerpany i mieć mało energii. Niedobór żelaza może prowadzić do anemii.
  • Klinoptylolit zeolitu zmniejsza stężenie amoniaku i poprawia integralność bariery jelitowej. Ponadto, działa na jelitowe tkanki limfoidalne, pozytywnie wpływając na ekosystem jelitowy i wzmacniając układ odpornościowy. Zeolity są również sprzedawane do leczenia, biegunki, opryszczki i kaca oraz do równoważenia pH i usuwania ciężkich metali z organizmu.
  • Twój organizm potrzebuje magnezu do funkcjonowania nerwów i mięśni oraz do produkcji energii. Można go znaleźć w żywności, takiej jak orzechy, nasiona, produkty pełnoziarniste i nabiał. Jeśli masz bardzo niski poziom magnezu, może to zwiększyć ryzyko chorób takich jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi i choroby serca. Warto do swojej codziennej porcji prozdrowotnych suplementów dodać magnez, zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych.

Jeśli odczuwasz nagły spadek energii lub walczysz ze zmęczeniem – nie lekceważ objawów. Może to być początek choroby, ale nie musi. Wprowadzaj stopniowo do swojej diety odpowiednie suplementy wspomagające LavaVitae, które pomogą Ci stanąć na nogi – w nawet najbardziej pochmurny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.