...
Vita Pure – jak stosować?

Vita Pure – jak stosować?

Twoje ciało pobiera energię z tego co jesz i trawisz w ciągu dnia. Powinieneś zatem karmić je wszystkim tym, czego najbardziej potrzebuje. Zeolit medyczny to suplement zwalczający toksyny, który powinieneś wprowadzić do swojej diety, aby wspierać swoje zdrowie każdego dnia.

Vita Pure-LavaVitae-zeolit-medyczny

LavaVitae: Vita Pure – jak stosować ten minerał pochodzenia wulkanicznego?

Ludzkie ciało wytwarza wolne rodniki, które pomagają zwalczać patogeny, ale mogą też rozkładać komórki, prowadząc do starzenia się skóry, a nawet chorób. Przeciwutleniacze, takie jak LavaVitae – zeolit, mogą pomóc w walce z nadmiarem wolnych rodników w Twoim organizmie, aby utrzymać je w ryzach, a Twoje ciało – zdrowe.

Zaleca się przyjmowanie po jednej miarce proszku 2 lub 3 razy dziennie lub 3 razy dziennie po 3 kapsułki. Popij preparat szklanką wody, zawierającą około 200 ml. Jedna miarka zawiera 3 g proszku, a jedna kapsułka zawiera 410 mg proszku i 90 mg celulozy.

PAMIĘTAJ: LEKI NALEŻY ZAŻYWAĆ MINIMUM GODZINĘ PRZED LUB PO PRZYJĘCIU VitaPure.

Aby Vita Pure miało wzmocnione działanie, dodane zostało 10% dolomitu. To skalna mączka, która zawiera większość makroskładników magnezu i wapnia w dokładnie dopracowanych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Certyfikowany zeolit medyczny LavaVitae odciąża organizm usuwając toksyny i metale ciężki oraz wspiera organy eliminując wolne rodniki zanim nam zdążą zaszkodzić. Dzięki specjalnej procedurze aktywacji, LavaVitae może zapewnić swoje wyjątkowe działanie. Naszym celem jest oczyszczenie organizmu i tworzenie podstaw dla zdrowia. Dbamy też o to, aby nasz produkt uzupełniał niedobory istotnych minerałów takich jak magnez i wapń.

Zalety stosowania zeolitu medycznego Vita Pure

Wielką zaletą zeolitu jest to, że pomaga on nerkom utrzymać zdrowy poziom pH. Mając zdrowy stosunek pH alkalicznego i kwaśnego, zapewniasz, że nie dostaniesz żadnych chorób, takich jak zapalenie stawów, osteoporoza, a nawet zapalenie oskrzeli.

Zeolit ​​zawiera ładunek ujemny i strukturę, która przyciąga i zatrzymuje złe toksyny i cząsteczki wirusa, które są następnie wypłukiwane z porów skóry. Twoje ciało wchłania szkodliwe toksyny środowiskowe poprzez powietrze, którym oddychasz, wodę, którą pijesz i jedzenie, które spożywasz. Usunięcie tych toksyn daje szansę komórkom na naprawę, aby promować zdrowy wzrost, dlatego ważne jest, aby wiedzieć jak stosować Vita Pure, by dawał najlepsze możliwe rezultaty.

Najbardziej szkodliwą formą toksyn są metale ciężkie, które znajdują się w Twoim organizmie. Te toksyczne metale gromadzą się i osadzają w naszych tkankach i mogą prowadzić do chorób takich jak rak i choroby serca. Zeolit ​​działa w podobny sposób, wchłaniając metale ciężkie i wypłukując je z organizmu. Dodatkową korzyścią zeolitu jest to, że wesprze układ trawienny. Krzemian znajdujący się w zeolicie działa w celu zwalczania biegunki i pomaga organizmowi wchłonąć mniej amoniaku.

Środki przeciwwirusowe znajdujące się w suplemencie Vita Pure działają w celu wzmocnienia układu odpornościowego poprzez zabijanie patogenów, mutagenów i czynników rakotwórczych. Bardzo szybko zaczniesz odczuwać poprawę zarówno swojego zdrowia, jak i samopoczucia.

Witamina A - opis i zastosowanie

Zeolit LavaVitae, który poprawia nastrój

Kiedy metale ciężkie, takie jak ołów i rtęć gromadzą się w Twoim ciele, mogą również negatywnie wpływać na Twój nastrój. Życie może być wystarczająco stresujące bez metali ciężkich, które Cię dodatkowo przygnębiają. Pomagając zmniejszyć gromadzenie się metali ciężkich, zeolity mogą wspierać pozytywny nastrój.

Toksyny, których nie próbujemy usunąć powodują zamglenie mózgu i wyjątkowo złe nastroje. Reagując za pomocą suplementacji zeolitu medycznego, oddajesz sobie przysługę, zachowując przy okazji pełną aktywność umysłu.

Vita Pure zeolit firmy LavaVitae to wyrób medyczny posiadający certyfikat CE, zgodny z dyrektywą 93/42 EWG i normą ISO 13485. Oznacza to spełnienie najwyższych standardów jakości i kontroli podczas pozyskiwania i produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.