...

Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

1. Sklep internetowy https://zdrowozyj.eu jest prowadzony przez firmę J&R GENERATION LTD ODDZIAŁ W POLSCE, 95-200 PABIANICE, UL. PARTYZANCKA 94/106 LOK 16 , NIP 731 208 40 97

2. Korzystanie ze sklepu internetowego https://zdrowozyj.eu, oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

3. Wszystkie ceny podane w serwisie zawierają podatek VAT i są wyrażone w złotych polskich.

4. Podane w serwisie ceny nie obejmują kosztów przesyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania i odwoływania cen promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
5. Dane teleadresowe :

Ul. Partyzancka 94/106 lok 16 ; 95-200 Pabianice
Tel. +48 794 79 76 76
E: kontakt@zdrowozyj.eu

ZAMÓWIENIA

1. Sklep internetowy https://zdrowozyj.eu prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane tylko i wyłącznie przez stronę https://zdrowozyj.eu Zamówienia realizowane są tylko na terenie UE.

2. Wypełnienie formularza koszyka oraz naciśnięcie przycisku „kupuję i płacę” jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przelewem w momencie wpłynięcia środków na konto.

4. Sklep https://zdrowozyj.eu zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji. W przypadku przedłużenia się terminu realizacji zamówienia sklep https://zdrowozyj.eu zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie Zamawiającego. Zamawiający ma w takim przypadku prawo do odstąpienia od zamówienia. Sklep https://zdrowozyj.eu zwróci przelewem na konto Zamawiającego wszelkie wniesione przez niego środki.

5. Od chwili wysłania towaru klient nie może anulować lub zmienić zamówienia.

6. Obszar , forma i termin realizacji dostawy :
a. Obszar realizacji dostaw – Unia Europejska
b. Dostawa realizowane są za pomocą poczty polskiej(przesyłka) oraz InPost (paczkomaty, kurier).
c. termin realizacji wysyłki do 24h od momentu zaksięgowania środków na koncie

REKLAMACJA I ZWROT

Klient ma prawo złożyć reklamację zakupionych produktów:

1. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku, gdy produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.

2. Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w takim stanie, jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu.

3. Kupujący ma możliwość odesłania zakupionych produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki i otrzymać zwrot poniesionych kosztów towaru. Reklamacja zostanie rozpatrzona do 14dni od otrzymania zwrotu.

4. Sklep gwarantuje zwrot kosztów zakupu w ciągu do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego. Koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący i nie podlega on zwrotowi.

5. W przypadku wady produktu powstałej w wyniku dostawy (gdy opakowanie jest uszkodzone lub zerwane są taśmy zabezpieczające) – prosimy zażądać od kuriera/ listonosza spisania protokołu szkody, oraz o niezwłoczne poinformowanie sklepu https://zdrowozyj.eu o zaistniałej sytuacji.

6. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu towaru. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji do Kupującego zostanie odesłany nowy produkt, w przypadku niedostępności produktu zostaną zwrócone pieniądze. W sklepie https://zdrowozyj.eu można reklamować tylko produkty nabyte za pośrednictwem sklepu https://zdrowozyj.eu

7. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt sklepu https://zdrowozyj.eu nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

8. Adres do zwrotów: ul. Partyzancka 94/106 lok 16, 95-200 Pabianice

PŁATNOŚCI

1. Informacje o formie płatności:
Dostępna możliwość płatności jest za pomocą (wpłata na konto, szybkie płatności ) oraz przelew bankowy.

2. Numer konta do przelewów:  
BANK- Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
NR KONTA: 97 1020 3437 0000 1402 0275 4463
BIC: BPKOPLPW

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Zdjęcia produktu w nieznacznym stopniu mogą różnić się od ich faktycznego wyglądu.

2. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu https://zdrowozyj.eu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta.

3. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę https://zdrowozyj.eu w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 r.

4. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych “ (Dz.u. Nr 133 poz.883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.