Równowaga hydrolipidowa skóry

Równowaga hydrolipidowa skóry

RÓWNOWAGA HYDROLIPIDOWA SKÓRY? Ja nakładam kremy i mi to wystarczy🤔

Nic bardziej mylnego 🤭

Rozpocznij nową przygodę z przywróceniem równowagi hydrolipidowej. To zapewne proces, którym pielęgnacją odkryjesz na nowo. Po osiągnięciu tego etapu zmieniasz pielęgnację i rozwiązujesz kolejne „problemy” na swojej skórze. Dzięki temu poprawisz jakość skóry ale pamiętaj nie wyleczy to wszystkich twoich problemów.

Warstwa hydrolipidowa ochrania nas przed czynnikami zewnętrznymi tj: Zanieczyszczeniami różnego rodzaju detergentami, niepotrzebnymi składnikami kosmetyków, które w różny sposób drażnią naszą skórę, smogiem jak również przed promieniowaniem UV.

Przy odpowiednim dostarczeniu wystarczającej ilości lipidów, możemy zachować równowagę hydrolipidową i cieszyć się prawidłowym funkcjonowaniem naszej skóry. Natomiast brak odpowiedniego poziomu wpłynie niekorzystnie na skórę w taki sposób jak np.:

👉 zadziała wysuszająco

👉 powodując złuszczanie

👉 dyskomfort po oczyszczeniu z makijażu (napięcie, uczucie ściągania)

👉 zaczerwienienie skóry

👉 swędzenie i pieczenie skóry rąk

Ale to nie koniec. Brak równowagi warstwy hydrolipidowej wpływa dodatkowo na problemy pojawiające się na skórze, takie jak: trądzik, suchość skóry, podrażnienie naczyń, a także wpłynie przyśpieszająco na jej starzenie się.

Doskonałym produktem wspierającym rozwiązaniem problemu może być Lipid Cell. Nowoczesny nutrikosmetyk z lipidami oraz witaminami A i E, który pomaga dotrzeć substancjom aktywnym do najgłębszych warstw skóry i tkanki podskórnej.


Więcej porad i artykułów znajdziesz na naszym blogu >> zdrowozyj.eu/blog/

Komentarze (1) do wpisu “Równowaga hydrolipidowa skóry”

  1. Dziękuję za bardzo ciekawy artykuł, zastosowałam i zauważyłam naprawdę dużą poprawę nie tylko na skórze ale i w pracy mojego organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »