1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Zdrowie
  6. /
  7. Równowaga hydrolipidowa skóry
Równowaga hydrolipidowa skóry

Równowaga hydrolipidowa skóry

Równowaga hydrolipidowa skóry i wpływ na nasze ciało

RÓWNOWAGA HYDROLIPIDOWA SKÓRY? Ja nakładam kremy i mi to wystarczy🤔

Nic bardziej mylnego. Rozpocznij nową przygodę z przywróceniem równowagi hydrolipidowej. To zapewne proces, którym pielęgnacją odkryjesz na nowo. Po osiągnięciu tego etapu zmieniasz pielęgnację i rozwiązujesz kolejne „problemy” na swojej skórze. Dzięki temu poprawisz jakość skóry ale pamiętaj nie wyleczy to wszystkich twoich problemów.

LipidCell – wpływ na jego rola w utrzymaniu równowagi hydrolipidowej

LipidCell suplement diety

Warstwa hydrolipidowa ochrania nas przed czynnikami zewnętrznymi tj: Zanieczyszczeniami różnego rodzaju detergentami, niepotrzebnymi składnikami kosmetyków, które w różny sposób drażnią naszą skórę, smogiem jak również przed promieniowaniem UV. Ma również znaczący wpływ podczas procesu przekwitania u kobiet.

Sekret LipidCell od BMPharma tkwi w precyzyjnie dobranych składnikach aktywnych, które pomagają utrzymać równowagę hydrolipidową. Szczelny płaszcz hydrolipidowy zapewnia skórze odpowiedni stopień nawilżenia i odżywienia, chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Warstwa hydrolipidowa ochrania nas przed czynnikami zewnętrznymi tj: Zanieczyszczeniami różnego rodzaju detergentami, niepotrzebnymi składnikami kosmetyków, które w różny sposób drażnią naszą skórę, smogiem jak również przed promieniowaniem UV.
Ma również znaczący wpływ podczas procesu przekwitania u kobiet.

Przy odpowiednim dostarczeniu wystarczającej ilości lipidów np suplementując LipidCell, możemy zachować równowagę hydrolipidową i cieszyć się prawidłowym funkcjonowaniem naszej skóry. Natomiast brak odpowiedniego poziomu wpłynie niekorzystnie na skórę w taki sposób jak np.:

👉 zadziała wysuszająco
👉 powodując złuszczanie
👉 zaczerwienienie skóry
👉 swędzenie i pieczenie skóry rąk
👉 dyskomfort po oczyszczeniu z makijażu (napięcie, uczucie ściągania)

Ale to nie koniec. Brak równowagi warstwy hydrolipidowej wpływa dodatkowo na problemy pojawiające się na skórze, takie jak: trądzik, suchość skóry, podrażnienie naczyń, a także wpłynie przyśpieszająco na jej starzenie się.

Doskonałym produktem wspierającym rozwiązaniem problemu może być Lipid Cell. Nowoczesny nutrikosmetyk z lipidami oraz witaminami A i E, który pomaga dotrzeć substancjom aktywnym do najgłębszych warstw skóry i tkanki podskórnej.


Więcej porad i artykułów znajdziesz na naszym blogu >> zdrowozyj.eu/blog/

Uwaga:
artykuł ma charakter informacyjny – edukacyjny,  a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem bloga a jego lekarzem. 

Komentarze ( do wpisu “Równowaga hydrolipidowa skóry”

  1. Dziękuję za bardzo ciekawy artykuł, zastosowałam i zauważyłam naprawdę dużą poprawę nie tylko na skórze ale i w pracy mojego organizmu.

  2. Warstwa hydrolipidowa chroni naszą skórę przed czynnikami zewnętrznymi i zanieczyszczeniami. Ja mieszkam na śląsku, a tu w sezonie zimowym jest powietrze straszne. Taki czasem smog, że można siekierę wieszać. Tym bardziej należy dbać o skórę. Nie tylko twarzy ale i całego ciała. Ja zorientowałam się że mam problemy ze skórą jak właśnie czułam takie mocne ściąganie. Lipid Cell może pomóc to opanować a komfort jest znacznie większy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *