...

LavaVitae Partner- Strefa współpracy

Początki firmy sięgają osobistego i przede wszystkim bardzo inspirującego doświadczenia austriackiego przedsiębiorcy
Manfreda Scherzera. Zainspirowany własnymi doświadczeniami zapragnął podzielić się „kamieniem życia”, który w Europie jest prawie nieznany, z wszystkimi ludźmi. Uzyskał odpowiednie ogólnoeuropejskie licencje na wyłączność, a 11 kwietnia 2013 roku nadszedł czas rozpoczęcia działalności.
W międzyczasie tysiące ludzi w całej Europie pracowało już z dużym zaangażowaniem, aby zrealizować naszą wizję i przekazujących wiedzę o „szarym złocie” niezbędnym dla każdego człowieka dbającego o zdrowie i witalność życia.

Tworzymy kulturę organizacyjną
opartą na lojalności, zaangażowaniu i współpracy.

LAVAVITAE WORLD

Facebook World Lavavitae Partner Group

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i ciekawych projektów, chcesz aby Twoja praca przynosiła Ci satysfakcje, chcesz dzielić się z partnerami doświadczeniem.
Jesteś optymistą i pozytywnym człowiekiem, to znalazłeś idealne miejsce dla siebie.
Wspólnie z nami możesz dokonać niesamowitego rozwoju i samokształcenia.

OGÓLNE WARUNKI UMÓW DLA LAVAVITAE PARTNER

Zapoznaj się w ogólnymi warunkami współpracy. W razie pytań skontaktuj się z doradcą

Kontakt z Partnerem LavaVitae
 tel. + 48 794 797 676
e-mail: lavavitae@zdrowozyj.eu

TO WŁAŚNIE MY


Pasja
Łączy nas pasja zapewniania dobrego samopoczucia, zakorzeniona w naturalnych produktach LavaVitae, oraz dzielenia się z ludźmi naszą wiedzą i doświadczeniem.

Zespół i jedność
Jedność w zespołach jest dla nas bardzo ważna. Wierzymy w to samo — w możliwość pełnego życia — a to czyni nas silnymi.

Szacunek i uznanie
Głęboki szacunek dla siebie nawzajem jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego w rodzinie LavaVitae utrzymujemy bezwarunkową komunikację, zwracając się do siebie w bezpośredniej formie.

Jakość
Jasno określone standardy we wszystkich obszarach działalności firmy oraz opatentowane na całym świecie procesy produkcyjne i związane z uszlachetnianiem produktu gwarantują naszym klientom najwyższą jakość naszych produktów i usług przy możliwie najniższej cenie.

Kontrola jakości
Regularne wewnętrzne i zewnętrzne audyty zarządzania jakością, procesów produkcyjnych i naszych produktów zapewniają stałe utrzymywanie i rozwój wysokich standardów jakości.

Aby Życie było pełne Energii

Kochasz swoje życie. Kochasz swoje zdrowie. Kochasz swój styl. Dzień rozpoczynasz od rześkiej przebieżki przez park. Czujesz się fit. Czujesz się wspaniale. W pracy z łatwością pokonujesz wszystkie wyzwania. W pełni wykorzystujesz swój czas wolny. Do tego LavaVitae wspiera Cię w 100 % naturalnymi składnikami i siłą z Alp. Uszlachetniamy to, co w naturze najlepsze, tworząc wysokiej jakości produkty. Aby móc cieszyć się życiem. Każdego dnia.

Już teraz rozpocznij nowe, pełne energii życie! W każdej życiowej sytuacji wiesz, czego chcesz. Przywiązujesz wagę do tego, co jesz i do aktywnego stylu życia. Chcesz się cieszyć dobrym samopoczuciem i w pełni delektować się każdym dniem!

Vitae oferuje w tym celu wysokiej jakości uszlachetnione surowce i siłę Alp. Dostarczamy to, co w naturze najlepsze. Tworzymy przy tym autentyczne produkty wysokiej jakości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z LAVAVITAE WORLD

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.