...

Strefa Klienta


Jesteś już klientem LavaVitae i chcesz otrzymać każdorazowo rabat 10% za zakup produktów i nie wiesz jak to zrobić.
Skontaktuj się z nami, podpowiemy krok po kroku.
– KONTAKT-

REJESTRACJA – ” KONTO KLIENT” – LAVAVITAE PARTNER

– po dokonaniu rejestracji jak KLIENT nabywasz prawo do otrzymania na drugie i kolejne zakupy, rabatu 10% po dokonaniu wyboru zakupów EASY SHIP
– kupując produkty dla siebie i swojej rodziny, zbierasz punkty LV i odbierasz przygotowane dla Ciebie GRATISOWE PRODUKTY firmy LAVAVITAE
– posiadasz dostęp do ważnych informacji nt wyrobu medycznego Lava Pure i produktów LavaVitae Partner , jak również akcji promocyjnych.

LavaVitae PARTNER webinar w języku polskim

Uczestnicząc w webinariach pogłębisz wiedzę z detoksykacja, mineralizacja, odbudowa organizmu na poziomie komórkowym. Poznasz wyniki badań klinicznych produktu Lava Pure i zawartego w nim zeolitu klinoptylolitu.
Poznasz także informacje w jaki sposób produkty firmy LavaVitae mogę pomóc Twojemu organizmowi powrócić do pełni zdrowia.

Wszystko w Twoim zasięgu!!!
Webinar pierwszy czwartek każdego miesiąca o 20:00
KLIKNIJ – link do webinaru online w aplikacji zoom

Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji na temat zeolitu medycznego
skontaktuj się z naszym doradcą LavaVitae Partner:
tel. +48 794 797 676 ; lavavitae@zdrowozyj.eu
ID: 6720264

LAVA ZEOLIT – LAVAVITAE PARTNER

LAVA PURE – ZEOLIT MEDYCZNY – OPIS PRODUKTU

Mistrz oczyszczania
Już Hipokrates, Paracelsus czy słynna Hildegarda z Bingen używali minerału wulkanicznego do usuwania szkodliwych substancji z organizmu. Przez ostatnie sto lat niepodważalnie zanieczyściliśmy naszą ziemię, a stale rosnąca ilość toksyn środowiskowych zaczęła się kumulować w naszych organizmach. Dlatego obecnie z powodu braku alternatyw eksperci w dziedzinie zdrowia zalecają trwającą całe życie detoksykację.

Najwyższej jakości produkt medyczny
W przypadku Lava zeolit i zawarty w nim zeolit medyczny, fizyczne właściwości wulkanicznego minerału – zeolitu – są wzmocnione dzięki opatentowanemu procesowi obróbki. Technologia PMA pozwala na znaczne zwiększenie powierzchni mikrokryształów, a tym samym wzmożoną wymianę jonową w organizmie. Oznacza to, że usuwanie zanieczyszczeń i zdolność do uwalniania minerałów są zwiększone i wykraczają poza właściwości samego surowca, który nie został poddany takiej obróbce.

Aby dodatkowo wzmocnić działanie Lava (Vita) Pure, dodano 10% dolomitu. Ta mączka skalna zawiera większość makroskładników magnezu i wapnia w doskonałych proporcjach. Optymalizuje to równowagę mineralną, a także prowadzi do poprawy właściwości wymiennych minerału wulkanicznego.

Produkt medyczny Vita Pure jest stale sprawdzany pod kątem jakości i czystości przez niezależną jednostkę certyfikującą. Jego skuteczność została potwierdzona w badaniach przedklinicznych i klinicznych, a badania nad nim są nadal kontynuowane.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.