...
detoksykacja organizmu

Jak przeprowadzić detoksykację organizmu?

Termin detoksykacja, potocznie detoks, pochodzi od łacińskiego słowa detoxicatio i oznacza usuwanie toksyn. I chociaż termin ten pierwotnie dotyczył wyłącznie oczyszczania organizmu z używek, obecnie powszechnie i coraz częściej wykorzystywany jest do określania naturalnych terapii wspierających eliminację innych toksycznych substancji z organizmu człowieka.

Toksyny- coraz większe zagrożenie

Toksyny to bardzo szerokie i pojemne pojęcie. Do kategorii tej zaliczamy m.in. wszelkie zanieczyszczenia ze środowiska zewnętrznego, a także konserwanty i pozostałości pestycydów w żywności. Stanowią one duże obciążenie dla organizmu człowieka oraz są powodem wielu infekcji, chorób cywilizacyjnych i złego samopoczucia. Za chroniczne zmęczenie, bezsenność, obniżony nastrój i wzmożoną drażliwość coraz częściej winę ponoszą toksyny zgromadzone w naszym organizmie. Dlatego regularne oczyszczanie organizmu to sposób na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Jak odtruć, oczyścić, a równocześnie wzmocnić organizm?

Metod na detox jest wiele. Wśród nich są głodówki, diety sokowe, warzywno-owocowe, stosowanie moczopędnych ziół, czy płukanie jelita grubego. Wszystkie opierają się na redukowaniu przyjmowanego pożywienia. Jednym z rekomendowanych sposobów na oczyszczanie organizmu z toksyn oraz równoczesne wzmocnienie go są preparaty Vita Pure o wysokim potencjale odtruwania oraz dużej zawartości wysokiej jakości minerałów.

Zeolit medyczny o nazwie Vita Pure to tabletki na oczyszczanie organizmu, które zawierają w sobie blisko 30 różnych składników mineralnych, w tym wapń, potas i magnez. Ten specjalistyczny proszek pochodzenia wulkanicznego charakteryzuje się szerokim spektrum działania. Dzięki kanalikowej budowie potrafi pochłaniać i zamykać w sobie szkodliwe substancje z organizmu człowieka, a w rezultacie doprowadza do ich wydalenie. Pozytywne działania zeolitu medycznego polega na tym, że wartościowe minerały są absorbowane, a szkodliwe substancje wydalane.

Ile trwa oczyszczenie organizmu z toksyn?

Na forum oczyszczanie organizmu użytkownicy zazwyczaj pytają „Jak często zażywać zeolit medyczny?”. Ponieważ każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie toksyn, aby detoksykacja organizmu przy pomocy zeolitu medycznego była najbardziej skuteczna, powinniśmy suplementować go codziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.