...
detoksykacja organizmu

Detoksykacja-czy warto?

Detoks, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn i innych szkodliwych substancji, cieszy się dziś ogromną popularnością. Istnieje wiele rodzajów detoksu – od głodówki, przez różnego typu diety redukcyjne, na eliminacji używek kończąc. Jaki rodzaj detoksykacji wybrać, aby osiągnąć najwięcej korzyści?

Od postu do zeolitu medycznego

Celem detoksykacji jest usunięcie z organizmu wszelkich zanieczyszczeń, metali ciężkich, toksyn i innych niebezpiecznych dla zdrowia związków, które są efektem potencjalnej ekspozycji na toksyczne chemikalia w środowisku lub żywności. Typowa dieta detoksykacyjna obejmuje ścisły post, czyli okresowe całkowite powstrzymanie się od jedzenia, oraz dietę redukcyjną bazującą na sokach owocowo-warzywnych i wodzie. Ograniczenia mogą być jednak trudne do wprowadzenia w życie dla wielu osób. Co więcej, dla niektórych z nich (np. osób starszych, dzieci, młodzieży, diabetyków, kobiet w ciąży lub matek karmiących) ścisły post może być nawet niebezpieczny dla zdrowia.

Dlatego warto skorzystać z innych możliwości detoksu, czyli postawić na oczyszczanie organizmu z toksyn przy pomocy preparatów. Jednym z najskuteczniejszych suplementów do detoksu jest zeolit medyczny o nazwie Vita Pure. Są to specjalne tabletki na oczyszczanie organizmu, naturalnego pochodzenia, które są wytwarzanie z wulkanicznych minerałów. Dzięki temu, nie tylko mają właściwości wiązania toksyn z przewodu pokarmowego, ale też dostarczają organizmowi wiele makro- i mikroelementów.

Czysty organizm to zdrowie i radość z życia

Detoksykacja organizmu na bazie zeolitu medycznego Vita Pure pomaga w różnych problemach zdrowotnych m.in. zaburzeniach trawienia, stanach zapalnych, chorobach autoimmunologicznych, alergiach, wzdęciach i chronicznym zmęczeniu. Ponadto, pomaga w utracie wagi i wzmacnia układ odpornościowy. Efektem detoksu jest też lepsze samopoczucie. Osoby po detoksie mają więcej energii, potrafią się szybciej skoncentrować, a w konsekwencji mają bardziej pozytywne nastawienie do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.